Всім доброго сонячного дня! ☀️
З першими проявами весни фахівці КП УЗН Деснянського району м. Києва вже розпочали санітарну обрізку крон дерев по вул. Сержа Лифаря (колишня вул. О. Сабурова). 
Зеленбудівці видаляють сухі, хворі, аварійні і пошкоджені гілки. Місця зрізів обробляють масляним розчином або садовим варом, щоб зберегти зелені насадження здоровими та доглянутими. 🌳🙂


Запрошуємо на роботу до дружнього колективу!!!


Долучайтесь! З 7 лютого по 6 березня ви маєте можливість подати свої проекти до Громадського бюджету-2020.

Деталі -https://gb.kyivcity.gov.ua/?fbclid=IwAR2Ji6Z_6xfWdLqknH06oaS-jS0TEdmm6bTV3aKvCWYH8AiP2GE5sZfmMo0


Гарного зимового ранку Вам, погода продовжує радувати нас чудовими зимовими краєвидами. Та незважаючи на всю красу такої погоди, КП УЗН Деснянського району активно займається прибиранням снігу на балансових територіях підприємтсва. 
Будьте уважними та обережними!!!

Вже незабаром, вирощена майстрами тепличного господарства КП УЗН Деснянського району розсада квітів, з’явиться на квітниках Деснянського району м. Києва та буде милувати мешканців та гостей столиці України.

Наразі наші працівниці проводять належний догляд за пікіровками, а саме рихлення та полив.Також виконують очищення та посадку коренивищ кан.

 


Снігопад вкрив наше місто пухнастим сніговим килимом. Після снігопаду у парках та скверах – казкова атмосфера.Та разом з красою він додав роботи комунальникам. Фахівці КП УЗН Деснянського району оперативно, ще в досвіта, розпочали очищати пішохідні доріжки у парках та скверах від снігу, задля комфортного пересування пішоходів. Також не забуваємо про хвойні породи дерев – з яких струшуємо сніг з метою запобігання обламування гілок та втрати декоративного вигляду.


Друзі, якщо ще не встигли розібрати новорічну ялинку та надумаєте викидати її- Вам до нас!
Новорічні ялинки, які потрапляють до КП УЗН Деснянського району м. Києва подрібнюють на щепу. Зазначимо, що підприємством вже прийнято та перероблено близько 530 новорічних ялинок. В подальшому щепу використовують для мульчування пристовбурових лунок зелених насаджень. Це дасть змогу в майбутньому молодим посадкам дерев хвойних порід отримувати більшу кількість вологи та поживних речовин. Саме тому новорічні дерева краще не викидати, а утилізувати. Нагадуємо, що на території виробничої бази КП УЗН Деснянського району м. Києва функціонує пункт прийому й переробки новорічних ялинок за адресою вул. Електротехнічна, 26.


Хоч за вікном все ще зима, все снігом замело… дерева і трава не хочуть зеленіти ще, а в тепличному господарстві КП УЗН Деснянського району міста Києва починає розцвітати весна. Завзяті майстрині продовжують виконувати відповідні роботи, щоб з настанням весни квітники Деснянського району пламеніли різними яскравими квітковими барвами та милували очі мешканців і гостей столиці. Зокрема на фото відображені роботи з пікірування петунії, агератума, цинерарії та колеуса. Також виконують посадка в палети тагетісу, газанії, сальвії.  

 

Вночі у Києва сніжило… Проте фахівці КП УЗН Деснянського району м. Києва навіть у вихідний день оперативно реагують на будь-які прояви природи і із самого раннього ранку оперативно очищають пішохідні доріжки у парках і скверах. Безпека киян – наш пріоритет! Будьте уважні та обережні!!!


З самого ранку з турботою дбаємо та утримуємо балансові території підприємства! На фото посипання доріжок піщано-соляною сумішшю та очищення пішохідних доріжок від снігу.

1 2 3 52