Проходимо навчальні курси з питань охорони праці та пожежної безпеки

2 вересня в приміщені актової зали КП УЗН Деснянського району м. Києва пройшли навчальні курси з питань охорони праці та пожежної безпеки певних категорій працівників та посадових осіб із залученням викладачів учбового центру «Каскон».
Під час проведення цих курсів вивчались загальні питання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, безпечних методів та прийомів під час роботи з інструментами та пристроями,безпечних методів та прийомів під час виконання висотно-верхолазних робіт із використанням індивідуальних страхувальних засобів. Були вивчені правила роботи під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Крім цього пройшли спеціальне навчання з охорони праці зварювальники, машиністи підйомника та стропальники.
Саме питанню охорони праці, створенню безпечних умов праці, навчанню правилам безпечного ведення робіт та пожежної безпеки приділяється велика увага на нашому підприємстві, адже від дотримання вищезазначених правил та умов праці, дотримання правил пожежної безпеки залежить збереження здоров’я та життя працівників, продуктивність праці під час виконання своїх службових обов’язків.