Сучасна техніка, презентована в кінці квітня, вже використовується в роботі на балансових територіях КП УЗН Деснянського району м. Києва. Потужна і компактна італійська техніка дозволяє швидко і оперативно обслуговувати балансові території підприємства. 
Зокрема на фото вакуумно-підмітальна машина працює в парку “Кіото”.
Зеленбудівці докладають всі свої зусилля, щоб мешканцям та гостям міста було приємно відпочити.
#ЕкологічноІнноваційноКомфортно


На Співочому полі відкрилася унікальна виставка квітів «Світ велетнів». Запрошуємо зануритись у неймоіврний світ Велетнів. Відвідувачі зможуть себе відчути гостями будинку Велетнів, адже в експозиції – звичайні предмети побуту гігантської людини
Квіткова композиція КП УЗН Деснянського району м. Києва на неймовірній виставці квітів – « Велетенський різнобарвний світ». Природа – майстерний маляр. Вона величезним пензлем фарбує світ, кожен його куточок. Яскравими бризками розлітаються по Землі прекрасні, різноманітні та неповторні квіти. Їхня фантастична краса та чудовий, ніжний аромат надихають митців, спонукають творити дива та допомагають вірити у краще. Мабуть, немає людини, яка б хоч раз у житті не зупинялася помилуватися квітами. Люди у цьому велетенському всесвіті теж схожі на яскраві кольорові квіти-вогники. Кожен сяє неповторно, самотужки розфарбовуючи своє життя і свій прожитий день. Наша композиція надихне вас та подарує приємні враження, життя відкриє нові грані, а настрій заграє усіма кольорами веселки.
Години роботи виставки: 10:00 – 21:00.
Захід триває: з 15.06 по 15.07.
Адреса: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро «Арсенальна»).
Вартість вхідних квитків: 50 ₴ – дорослий та 25 ₴ – дитячий. (Безкоштовний вхід – дітям до 7 років та пільговим категоріям населення: пенсіонерам, людям з інвалідністю, чорнобильцям, учасникам бойових дій).

Поливання є однією з основних умов нормального росту і розвитку зелених насаджень. Зеленбудівці Деснянського району м. Києва із залученням поливочних машин, за допомогою автоматичних систем поливу та вручну виконують полив зелених насаджень за допомогою автоматичної системи поливу.
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуЗеленимБути

Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість. Тому ми з любов`ю створюємо квітники квіткові композиції у Деснянському районі, для того, щоб вони могли порадувати Вас своєю красою із ранньої весни до осені. Зокрема на фото висадка квітів кан по вул. Братиславській.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Фахівці комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва проводять роботи з комплексного догляду за зеленими насадженнями на балансових територіях підприємства. Зокрема на фото працівники виконують роботи з покосу, вигрібання і вивезення скошеної трави,поновлення та прополювання пристовбурових лунок дерев та кущів, санітарну та формувальну обрізку кущів. Озеленювачі Деснянського району докладають максимум зусиль для того, щоб зелені зони рідного району були чистими, затишними та дарували гарний настрій деснянцям. #КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва
#ЕкологічноІнноваційноКомфортно

Вода – це життя!
Ми доглядаємо за своїми насадженнями. Полив щодня без вихідних!
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуКвітучимБути 


Запрошуємо на роботу! Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району запрошує на постійну роботу озеленювачів!• Робота на відкритих площадках, прополка квітників та троянд; прибирання сміття, листя,снігу; висадка квітів.• Оплачувані відпустки (24+4 кал.дні); лікарняні; пенсійне забезпечення.• Досвід роботи необов’язковий.• Бажано проживання у Деснянському р-ні або на Лівому березі м.Києва.• Додатковий телефон: 546-58-86; 546-17-01; 093-970-84-74Від підприємства є база відпочинку на березі моря в Херсонській області Голопристанського району с.Приморське.Робота бригадна, є дільниці у ж.м.Троєщині та на Лісовому масиві.Оплата праці: 7800,00 грн.Графік роботи з Пн-Птн, з 7.00 до 16.00, обід з 11:30-12.30.Чекаємо на Ваш дзвінок!)


Земля сміється квітами.
Висаджені нашою командою квіти – це ще одна крапля у океан краси Києва. Наші спеціалісти старанно працюють над розбивкою квітника та висадкою квітів кан у парку Фестивальний. Сподіваємося, що наші квітники будуть радувати своєю красою мешканців та гостей столиці не один рік.
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєву

Кожного дня наші робітники виконують велику кількість роботи заради благоустрою району! Так із самого ранку працівники нашого підприємства здійснюють прополювання, рихлення і підсаджування розсади квітів в парках та скверах рідного району.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Доброго дня та насиченого вам дня!
А в нас, як за традицією, кожного дня полив зелених насаджень нашого району!!!
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуЗеленимБути 

1 2 3 33