Попереджаємо шахрайство!
Збережемо вічнозелені в місті!
Працівники КП УЗН Деснянського району продовжують проводити обробку хвойних зелених насаджень інсектицидами. На вулиці вони не завдають ніякого шкідливого впливу, але якщо таку ялинку (сосну) занести до приміщення речовина почне виділяти неприємний запах. Просимо бути обережними!
#КиєвуЗеленимБути

На території виробничої бази КП УЗН Деснянського району м. Києва розпочав свою роботу пункт прийому й переробки новорічних ялинок за адресою вул. Електротехнічна, 26 в робочий час (з 8.00 до 17.00).
Новорічні ялинки, які потраплятимуть на підприємство будуть подрібнювати на щепу та в подальшому використовують для мульчування пристовбурових лунок зелених насаджень. Це дасть змогу в майбутньому молодим посадкам дерев отримувати більшу кількість вологи та поживних речовин. Саме тому новорічні дерева краще не викидати, а утилізувати.
 

Напередодні новорічних свят у КП УЗН Деснянського району створено мобільну оперативну групу з охорони вічнозелених насаджень на чолі з оперативним черговим. Хвойні дерева у парках, скверах, вуличних насадженнях в районах міста, де найбільш часто відбувається пошкодження новорічних дерев, будуть оброблятися спеціальними препаратами та встановлюються попреджувальні табличики про проведену обробку хвойних дерев. Зазначимо, що цей розчин не шкодить насадженню, але при кімнатній температурі має специфічний аромат. Тож не радимо зрубувати такі ялинки та нести до оселі. Наше еко-майбутнє залежить від кожного з нас! Нагадаємо, чинним законодавством передбачено штраф за самовільну вирубку вічнозелених дерев.
#КиєвуЗеленимБути

Сніг не завжди несе красу та користь, іноді, осідаючи товстим шаром на гілках дерев, він становить загрозу їх обламування. Тому наша команда струшує сніг з хвойних порід дерев з метою запобігання обламування гілок та втрати декоративного вигляду.
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуКомфортнимБути
#КиєвуЗеленимБути
 

Снігопад вкрив наше місто пухнастим сніговим килимом. Після снігопаду у парках та скверах – казкова атмосфера.Та разом з красою він додав роботи комунальникам. Фахівці КП УЗН Деснянського району оперативно із самого рання очищають пішохідні доріжки у парках та скверах від снігу, задля комфортного пересування пішоходів.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Ще з досвіта очищаємо доріжки від снігу та посипаємо їх піщано-соляною сумішшю у парках і скверах Деснянського району м. Києва. Працівники особливу увагу приділяють сходам. Кожен зеленбудівець докладає максимум зусиль задля Вашого комфорту.Безпека киян – наш пріоритет! Будьте уважні та обережні!!!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

+ 45 дерев
Оскільки погодні умови є сприятливими тому навіть зима не стає на заваді працівникам КП УЗН Деснянського району м. Києва проводити благоустрій скверу на вул. Оноре де Бальзака, 12, 14. Зелені насадження – найкраще середовище для відпочинку населення. Ми продовжуємо збільшувати кількість зелених насаджень у Деснянському районі. Зокрема виконали роботи з підготовки, посадки дерев, а саме: клену гостролистого Глобозум – 3 шт., сливи Піссарді – 8 шт., робінії псевдоакації – 8 шт., катальпи бігнонієподібної – 18 шт., ялини колючої Глаука – 3 шт. та сосни звичайної – 5 шт. Також наразі тривають роботи із висадки кущів спіреї Японської Літл Принцес, ялівцю козацького та барбарис Тунберга.
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


З самого ранку з турботою дбаємо та утримуємо балансові території підприємства! На фото посипання доріжок піщано-соляною сумішшю та прибирання і очищення балансових територій від сміття.
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуЗеленимБути

Шановні воїни, захисники України! Колектив КП УЗН Деснянського району м. Києва вітає Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу. Спокій наших осель, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів! Зі святом Вас!


Кожного дня ми робимо місто кращим.Наші працівники КП УЗН Деснянського району сумлінно виконують свою роботу щодо прибирання та очищення балансових територій від сміття. Але й городянам та гостям столиці теж потрібно дотримуватись правил чистоти та не смітити, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

1 2 3 49