Велике і різноманітне значення мають зелені насадження у містобудуванні. Вони відіграють значну роль у формуванні навколишнього середовища людини, тому що мають властивості поліпшувати санітарно-гігієнічний стан. Рослинність має велику розмаїтість форм, кольорів і фактури. Ці декоративні властивості рослин відкривають найширші можливості для використання зелених насаджень як одного з засобів формування архітектури міста. Активно тривають роботи із озеленення та благоустрою території скверу по просп. Володимира Маяковсього, 2 б.  Станом на 17.11.2017 висаджено 101 дерево різних порід  та 1446  кущів. Також наразі тривають роботи із висадження кущів різних порід та ремонту газону.

#КиєвуЗеленимБути

#КомандаЗеленогоКиєва


Щоб зробити пересування пішоходів більш зручним та комфортним за будь-якої погоди та запобігти витоптуванню зелених насаджень, ми облаштовуємо пішохідні доріжки, котрі дають можливість зручного підходу до наземного переходу. Відтак можна буде безпечно здійснювати перехід проїжджої частини по вул. Жукова.
#КиєвуКомфортнимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


Не тільки квіти потребують догляду та спеціальної підготовки до зимівлі. Зелені насадження також мають бути правильно підготовлені аби вдало перезимувати. Наші працівники виконують комплекс робіт по підготовці зеленого господарства до зимового періоду: вигрібають опале листя, закривають пристовбурові лунки дерев, викопують кани.
#КиєвуЗеленимБути
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Правильна підготовка квітника до зими забезпечить успішну зимівлю всім рослинам. І у новому році квіти порадують буйною зеленню та рясним цвітінням. Для цього наші працівники ретельно доглядають за квітниками: вносять органічні добрива, розрихлюють квітники за допомогою мотоблоку на просп. Броварський та транспортній розв’язці вул. Шолом-Алейхема та вул. Мілютенка. Також на зимовий період провели демонтаж спеціальних конструкцій (кадушок) для квітів у парку Деснянський. Дуже важливо до випадання снігу встигнути приготувати ділянку і декоративні рослини до зими. Тому ми виконуємо свою роботу старанно та вчасно.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

У природних умовах листя ніхто не прибирає, воно перегниває та стає чудовим добривом для рослин. Але у місті таке листя накопичує шкідливі речовини із зовнішнього середовища та приносить замість користі шкоду. До того ж, опале листя перешкоджає нормальному рухові пішоходів на тротуарах, стаючи своєрідною ковзанкою, особливо у дощову погоду. Наша команда підтримує належну чистоту у парках та пішохідних зонах, задля чистоти та безпечного й комфортного пересування. Зокрема на фото вул. Закревського, просп. Лісовий, сквер на вул. Сабурова,16-В, парк Кіото, парк Деснянський, вул. Братиславська, вул. Мілютенка.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

+ 168 дерев та 2196 кущів висаджено в парку Молодіжний

Кращий час для посадки дерева – двадцять років тому. А якщо не тоді, то зараз. (Китайське прислів’я)

Чотири дорослих дерева за добу віддають в атмосферу стільки кисню, що його вистачає для дихання однієї людини, тому ми висаджуємо якомога більше дерев у парках. В першу чергу задля краси та естетики рідного міста. До того ж, зі зростанням кількості дерев, поєднуються приємне і корисне – місто стає красивішим та зеленішим, а повітря очищається, що особливо актуально для такого мегаполісу як Київ.

На даний час проведено заходи із озеленення території парку Молодіжний, а саме проведено висадку дерев : яблуні декоративної – 12 шт., горіху ведмежого – 20 шт., туї західної – 7 шт., церцису канадського – 11 шт., клену Фрімана – 33 шт., робінії псевдоакації ф.куляста – 22 шт., сосни звичайної – 48 шт., сосни гімалайської – 15 шт.; та кущів: рози-рогози – 100 шт., ялівцю козацького – 226 шт., спіреї  японської 200 шт., та 2-х рядної живої огорожі з 770 кущів бірючини загальною протяжністю  110 м.п.

#КиєвуЗеленимБути

#КомандаЗеленогоКиєва


Підготовка квітника до зими – дуже відповідальний і важливий етап як в житті рослин, так і в роботі квітникаря, тому що зима – серйозне випробування для рослин. Для того щоб квітники виглядали охайно та радували зір пишним цвітом, за ними потрібен належний догляд не тільки влітку, а й восени. Для цього наші працівники перекопують квітники, вносять органічні добрива, видаляють сухі суцвіття. Також виконують підсаджування хризантеми в спеціальні конструкціх із термочаш.Зокрема на фото транспортна розв’язка вул. Рауднська – вул. Милославська та парк Кіото.
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

“У кожного є своя, та сама, лава зі спогадами”. Аби перехожі змогли перепочити, призначити зустріч, мами з візочками трохи перевести дух, а закохані побути разом, ми вчасно ремонтуємо та підтримуємо у належному вигляді паркові лави. На даний час здійснено ремонт лав у парку Молодіжний та парку ім. В. Маяковського.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Працівниками КП УЗН Деснянського району виконано прибирання та очищення балансових територій від сміття у парку Кіото.
Любі громадяни та гості столиці, просимо Вас дотримуватися чистоти та порядку. Зробимо наше місто більш комфортнішим та чистим разом!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


Прибирання листя давно вже стало традиційним восени у місті. Це трудомістка робота, яку протягом десятиліть з року в рік роблять працівники КП УЗН Деснянського району. Це робиться не тільки для підтримання естетичного вигляду, а й для здоров’я зелених насаждень та з санітарно-гігієнічною метою. До того ж газон, на якому залишили листя на зиму, випріває і сильно втрачає в якості. Тому наші працівники ретельно вигрібають листя у парку Фестивальний, парку Деснянський та вздовж розподільника по просп. Володимира Маяковського.
#КиєвуКомфортнимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

1 2 3 11