Фахівці КП УЗН Деснянського району м. Києва за допомогою телескопічного автопідйомника проводять видалення гілок дерев вражених омелою на балансових територіях підприємства. Зазначимо, що омела дуже небезпечна рослина-паразит, яка живиться поживними речоивнами дерева, забирає в нього всі корисні речовини, що так необхідні для росту та розвитку дерева. Масове ураження гілок стовбура дерева омелою може призвести до загибелі всього дерева. Тому видалення омели доцільно проводити на початковій стадії ураження. Після кожної такої процедури зеленбудівці обробляють зрізи масляним розчином або садовим варом.Такий розчин формує плівку, що захищає зріз від втрати вологи та потрапляння шкідливих мікроорганізмів.
#КиєвуЗеленимБути


Колектив КП УЗН Деснянського району міста Києва щиро вітаю усіх вас З Днем Cоборності України! Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.
Сьогодні вітаємо українців
З днем соборності країни,
Патріотизму, мужності бажаємо,
Не знали щоб ніколи війни,
 
Удачі, радості, здоров’я,
Успіхів в житті і в роботі,
Щоб було все просякнуте любов’ю,
За близькими щоб проходили дні турботи!

Працівники КП УЗН Деснянського району із самого раннього ранку проводять протиожеледні заходи на балансових територіях підприємства, а саме посипають доріжки піщано-соляною сумішшю. Особливу увагу приділяють сходам. Безпека киян – наш пріоритет! Будьте уважні та обережні!!!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Працівники КП УЗН Деснянського району щоденно тримають на контролі прибирання та очищення балансових територій від сміття, а саме прибирання випадкового сміття та очищення урн. Зробимо наше місто більш комфортнішим та чистим разом!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Працівники КП УЗН Деснянського району із самого раннього ранку оперативно очищають пішохідні доріжки у парках та скверах від снігу, задля комфортного пересування пішоходів.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

19 січня весь православний світ святкуватиме одне з найбільших свят – Хрещення Господнє – Водохреща. У цей день багато хто відзначає хрещення Ісуса, скупавшись в освяченій воді. Навіть не дивлячись на люті морози.
Хай в вашій оселі радість панує,
Христос Охрестився, мир світу дарує,
Щоб мали ви міцне здоров’я,
Щоб сповнилися мудрості і сил,
Щоб кожен день уже сьогодні,
Лиш тільки радість приносив!

Працівники КП УЗН Деснянського району із самого раннього ранку продовжують виконувати роботи з розчищення, розмітання,посипання доріжок піщано-соляною сумішшю. Особливу увагу приділяють сходам. Кожен зеленбудівець докладає максимум зусиль задля Вашого комфорту. Безпека киян – наш пріоритет! Будьте уважні та обережні!!!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Працівники КП УЗН Деснянського району продовжують виконувати роботи з розчищення, розмітання,посипання доріжок піщано-соляною сумішшю та струшування снігу з хвойних порід дерев. Осідаючи товстим шаром на гілках дерев, він становить загрозу їх обламування. Тому наша команда струшує сніг з хвойних порід дерев з метою запобігання обламування гілок та втрати декоративного вигляду. Також особливу увагу приділяємо дитячим та спортивним майданчикам.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Ой снігу, снігу білого насипала зима… Снігопад вкрив наше місто пухнастим сніговим килимом. Після снігопаду у парках та скверах – казкова атмосфера.Та разом з красою він додав роботи комунальникам. Фахівці КП УЗН Деснянського району оперативно вичищають пішохідні доріжки у парках та скверах від снігу, задля комфортного пересування пішоходів. Особливу увагу приділяємо сходам.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Сьогодні у Деснянському районі м. Києва трішки сніжило… Проте фахівці КП УЗН Деснянського району м. Києва оперативно реагують на будь-які прояви природи, а саме розмітаємо доріжки від снігу у парках і скверах Деснянського району м. Києва та посипаємо їх піщано-соляною сумішшю. Особливу увагу приділяють сходам. Кожен зеленбудівець докладає максимум зусиль задля Вашого комфорту. Безпека киян – наш пріоритет! Будьте уважні та обережні!!!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

1 2 3 16