У Деснянському районі весна у розпалі. Парки і сквери дарують свою красу і незабутні моменти киянам та гостям міста! Насолоджуйтесь!
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

 


З метою забезпечення молодих дерев і кущів поживними речовинами та розвитку потужної кореневої системи фахівці фахівці КП УЗН Деснянського району продовжують відкривать пристовбурові лунки зелених насаджень після зимового періоду. Після того пристовбурові лунки дерев засипають щепою. Це дає змогу молодим посадкам дерев отримувати більшу кількість вологи та поживних речовин.
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


Щоб газони мали привабливий вигляд та постійно тішили зір перехожих, потрібно постійно підтримувати їх у належному стані. Наші працівники активно продовжують виконувати роботи з ремонту газону на балансових територіях КП УЗН Деснянського району.
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

21 квітня 2018 року у Всеукраїнський День Довкілля на території Деснянського району відбулися весняні толоки. Зокрема в парку Муромець (колишній парк Дружби народів) за участю працівників структурних підрозділів Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, громадськості та працівників КП УЗН Деснянського району проведено прибирання території парку від сміття на площі 25 га та зібрано 50 куб. м. сміття. Також проводили відкриття пристовбурових лунок дерев та перекопування квітників. На вул. Братиславській за участю депутата Київської міської ради М. Буділова, жителів житлового масиву «Лісовий» провели посадку 30 дерев та 200 кущів різних порід. В парку Ватутіна за участю депутата Київської міської ради Ю. Зубка, працівників ПрАТ ХК «Київміськбуд» та мешканців району висадили 7 дерев сосни чорної та 77 кущів різних порід. Також встановили та пофарбували додатково 4 паркові лави та 4 урни для сміття. В парку Сабурова за участю Деснянської районної в м. Києві організації Політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч» провели посадку 20 кущів дерену білого, перекопування квітників та відкриття пристовбурових лунок дерев і кущів. На території Лугопарку працівники КП УЗН Деснянського району прибрали 15 га території та зібрали 20 куб. м. сміття. Дружньою командою організували роботи з приведення до належного санітарно-технічного стану та озеленення парків рідного району. Щиро вдячні всім хто приймав активну участь!!!


На Землі не існує жодного живого організму, в якому немає води, навіть найпростішого! Відомо, що рослини на 80-99% складаються з води, тому так важливо здійснювати своєчасний полив дерев та квітів, аби вони буяли рясним цвітом. Ось і сьогодні наша команда здійснює полив зелених насаджень на балансових територіях підприємтсва.
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Працівники КП УЗН Деснянського району щоденно тримають на контролі прибирання та очищення балансових територій від сміття, а саме прибирання випадкового сміття та очищення урн. Зробимо наше місто більш комфортнішим та чистим разом!
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва 


Долучайся! До грандіозної толоки!
Колеги, друзі, жителі району!!!
Запрошуємо Вас взяти участь в толоці, яка відбудеться 21 квітня 2018 року в парку Муромець (колишній парк Дружби народів). Початок о 10:00. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (067) 736-31-01. Чекаємо на всіх бажаючих! Перепост вітається))
Зробимо Деснянський район чистим, зеленим та комфортним разом!!!
#КиєвуЗеленимБути
#КиєвуКомфортнимБути

Трішки весняного настрою Вам у стрічку новин. З кожним днем весна все більше і більше пробуджується, даручи нам свою красу і незабутні моменти. Насолоджуйтесь!
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Продовжуємо виконувати роботи з ремонту газону на балансових територіях КП УЗН Деснянського району.
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


Працівники зеленого господартсва виконують роботи з ремонту та фарбування елементів благоустрою, а саме пракових лав, урн для сміття та дитячих майданчиків. Належний догляд за елементами на балансових територіях – одне з основних виробничих завдань працівників комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Деснянського району.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва
1 2 3 23