Як відомо, опале листя з дерев, що ростуть у містах, накопичують шкідливі речовини. При розкладанні листя ці речовини забруднюють навколишнє середовище. До того ж, набагато приємніше ходити чистими доріжками, не забруднюючи взуття. Тож ми старанно прибираємо опале листя задля чистоти та комфорту громадян. Зокрема на фото працівники виконують вигрібання та вивезення опалого листя на пункт компостування.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва


Легкого завершення робочого тижня та гарних вихідних!!!
Кожного дня з турботою піклуємось про зелені насадження нашого району. Одним з пріоритетних видів робіт є догляд за пристовбуровими лунками дерев та кущів. Зокрема на фото працівники виконуюють прополювання пристовбурових лунок дерев і кущів та закриття їх на зимовий період.
#КомандаЗеленогоКиєва
#КиєвуЗеленимБути


Комплексний догляд за елементами благоустрою на балансових територіях – одне з основних виробничих завдань працівників комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Деснянського району. Працівники зеленого господарства постійно обстежують дитячі майданчики щоб негайно усунути недоліки та виконати ремонт, якщо це потребує. Зокрема на фото працівники зеленого господартсва виконують роботи із завезення піску на дитячий майданчик у парку Деснянський.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Кожного дня ми робимо місто кращим.Так із самого ранку працівники нашого підприємства сумлінно продовжують прикрашати Деснянський район яскравими барвами квітів хризантем.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Продовжуємо прикрашати Деснянський район барвами хризантем.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Офіційно цей день є державним вихідним.
Колектив КП УЗН Деснянського району вітає всіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Кожного дня ми робимо місто кращим.Наші працівники КП УЗН Деснянського району сумлінно виконують свою роботу щодо прибирання та очищення балансових територій від сміття. Але й городянам та гостям столиці теж потрібно дотримуватись правил чистоти та не смітити, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Фахівцями КП УЗН Деснянського району м. Києва продовжуються роботи з комплексного догляду за зеленими насадженнями на балансових територіях підприємства. Зокрема, на фото працівники виконують роботи з поновлення пристовбурових лунок кущів та дерев.
#КиєвуКвітучимБути
#КиєвуЗеленимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Щури та миші у місті – доволі розповсюджене явище. Гризуни поширюють такі небезпечні для людей інфекційні хвороби як туляремія, лептоспіроз та ін. Дератизація проводиться навесні та восени з метою запобігання можливості мишовидним гризунам масово розмножуватися та поширювати інфекційні хвороби. Працівники КП “Профдезінфекція” проводять роботи по дератизації в парках та скверах Деснянського району.
#КиєвуКомфортнимБути
#КомандаЗеленогоКиєва

Кожного дня наші робітники виконують велику кількість роботи заради благоустрою району! Так із самого ранку працівники нашого підприємства активно продовжують прикрашати Деснянський район яскравими барвами квітів хризантем.
#КиєвуКвітучимБути
#КомандаЗеленогоКиєва
1 2 3 45